XML Bayiliği

XML Bayilerimizin Dikkatine !

20.08.2018 Saat : 09:00 - 10:00'a yapılan toplantı neticesinde ;

- Sitemizde bulunan ürün fiyatları  en düşük bizim sistemimiz ile aynı fiyatta olmak zorundadır.

(Komisyon oranınız neticesinde fiyat düşürme gibi bir durumda otomatik bayiliğinizi  iptal etme yetkisi kiyafetbegen.com'a aittir. 

Ürün kargo işlemleri hakkında alınan karar neticesinde ;

Yurt içi gönderimlerde 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 250 TL altın gönderimlerde kargo bedeli 4.00 + KDV olarak yansıtılacaktır.

Yurt dışı kargo gönderimleri ; anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo fiyatlandırmasına göre hesaplanır ve tanımlı olan bakiyeniz den düşülerek işleme alınacaktır.


Komisyon Oranları : 

+ Kadın giyim kategorisinde yer alan  (Özel Tasarım Kadın Ayakkabı hariç) komisyon oranı %20'dir. (Özel Tasarım Kadın Ayakkabı) Ürün sahipleri Kiyafetbegen.com haricinde hiçbir firma'da olmaması tarafımıza ibraz etmiştir.

+ Erkek giyim kategorisinde yer alan Koleksiyon bölümünde yer alan ürünlerde %15 geri kalan erkek giyim kategorilerinde %10 olarak karar alınmıştır.

+ Japon style giyim kategorisinde yer alan tüm ürünlerde komisyon oranı %15 olarak yansıtılacaktır.

+ Tesettür giyim kategorisinde yer alan tüm ürünlerde komisyon oranı %20 olarak karar alınmıştır.

+ İthal giyim kategorisinde yer alan tüm ürünlerde komisyon oranlarınız %15 - %20 arasında değişkenlik göstermektedir. (Özel Tasarım Kadın Ayakkabı) Ürün sahipleri Kiyafetbegen.com haricinde hiçbir firma'da olmaması tarafımıza ibraz etmiştir.)

+ İç giyim kategorisinde yer alan ürünlerde komisyon oranınız %25 olarak belirlenmiştir.

+ XML Ücreti Yıllık : 500 TL'dir. (Bu ücretlendirme yazılımcı anlaşmalı olduğumuz firmaya ödenmektedir.) Bayiliğin tek taraflı fesih edilmesi dutumunda ücret iade edilmeyecektir.

+ N-11 , gitti gidiyor , vb. alışveriş platformlarında satış yapmak isteyecek bayilerimiz ise tarafımıza bildirmek durumundadır. Ürününün pazar ortamında satışını istemeyen firmalar olduğundan dolayı XML linkinden x firmasının ürünleri çıkartılacaktır.


EK BAKİYE YÜKLEYEREK SİSTEMİMİZE EKLENEN BAYİLER HAKKINDA

Eko paket 5000 TL ön ödeme yaparak  %20 komisyonun üzerine +%15 ekleyerek %35 kaar marjı ile satış yapabilirsiniz.

Standart Paket 10.000 TL ödeme yaparak %25 komisyon üzerine %20 ekleyerek %40 kaar marjı ile satış yapabilirsiniz.

Platinium paket 20:000 TL ödeme yaparak %35 komisyon üzerine %25 ekleyerek %60 kaar marjı ile satış yapabilirsiniz.


ÖDEMELER :

+ Ürün satın alma işlemlerinde havale yolu ile ödeme yapılması gerekmektedir.

+ Kredi kartı ile yapılacak ödemelerde (kiyafetbegen.com) müşteri hizmetlerini arayarak muhasebe departmanı ile görüşüp. komisyon oranı eklenerek kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.


Kargo Süreçleri :

Yurtiçi ürün gönderim süresi (3-5 iş günü) olarak belirlenmiştir.

İthal Ürünler (15-30 iş günüdür.)


İADE İŞLEMLERİ :

+ İç giyim , bayo, bikini vb. tek kullanımlık ürünlerde iade ve değişim yapılmayacaktır. 

+ Abiye kategorisinde yer alan ürünler ürün teslimatından 2 saat içerisinde kargoya verilmek zorundadır. (Sebebi ; abiye modelleri düğün ve organizasyonlarda kullanılduğı için bazı müşterilerimziden tespit ettiklerimize kullanıp hiçbirşey olmamış gibi tarafımıza göndermelerinden kaynaklanmaktadır.

+ Ürün iadeleri sistemlerinize bakiye olarak yansıtılacaktır. (Nakit şeklinde ödeme yapılmayacaktır.)

+ XML Bayi adetimiz 600 bayiye ulaşmıştır. Dünyanın dört bir tarafına yayılan hizmet ağımız ile siz değerli bayilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.


Bayilerimiz ;  Ortalık programına katılmak zorundadır.

https://kiyafetbegen.com/ortaklik-programi658 Bayimiz 58 adeti ürün fiyatlarını düşürdüğünden dolayı bayilikleri iptal edilmiştir.

Kiyafetbegen.com anlaşmayı değiştirme yetkisine sahiptir. XML linki teslim edilen kullanıcılarımız yukarıda bulunan maddeleri kabul ve beyan etmiş olacaktır.Kadın giyim XML bayilik , Tesettür Giyim XML Bayilik Erkek giyim XML Bayilik